P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska

Szczegóły

Firma EKO WIND łączy w sobie wieloletnie doświadczenie oraz innowacyjne spojrzenie na branżę Energetyki Odnawialnej.

Od 2001r. czerpiemy doświadczenie od pionierów OZE, którzy zbudowali pierwszą w Polsce, profesjonalną Farmę Wiatrową. Tworząc rodzinne spółki, przez szereg lat, wymienialiśmy się doświadczeniami i uzupełnialiśmy wiedzą, co pozwoliło na prowadzenie z sukcesem wielu inwestycji na terenie całego kraju.

Początkowo swoją działalność opieraliśmy na kompleksowej obsłudze masztów do pomiarów wietrzności, inwestując we własne urządzenia pomiarowe i świadcząc usługi dla największych Inwestorów w Polsce. Kolejnym krokiem w rozwoju działalności było przystąpienie do współpracy z krajowym Developerem i podjęcie się nadzoru projektów dużych elektrowni wiatrowych w wielu regionach.

Nieustająco podnosimy swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach, bieżące śledzenie zmian ustawodawczych, oraz obserwowanie tendencji na rynku OZE.

W związku z dynamicznym rozwojem energetyki prosumenckiej Firma Eko Wind poszerzyła ofertę o przydomowe mikro-instalacji OZE oraz modernizację oświetlenia domowego i przemysłowego.

Kompleksowo obsługujemy swoich klientów. Począwszy od doradztwa w zakresie doboru instalacji, przygotowania projektu, wyliczeń i analiz, następnie wyboru odpowiedniego i korzystnego finansowania kończąc na montażu i monitoringu powykonawczym. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdej, nawet njamniejszej instalacji, nasz klient ma gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy.


Kontakt Info

508-575-824
Rynek 27
06-300 Przasnysz

Wyróżnione

Reviews Summary

chart
Currently there are no reviews.

Write a Review

I accept the Terms and Conditions

Products

Lokalizacja: