Szkoła Tańca Evolution

Szczegóły

Szkoła Tańca „Evolution” powstała w 2008 roku. Założycielami byli  Agnieszka Filipczak i Łukasz Wiśniewski, którzy zakończyli amatorską karierę, jako członkowie Polskiego Towarzystwa Tanecznego na Międzynarodowej Klasie Tanecznej „S” w tańcach latynoamerykańskich i Krajowej Klasie Tanecznej „A” w tańcach standardowych.

W tym momencie ich kariery, postanowili przejść do grona zawodowych par tanecznych i jako członkowie Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego( PZST) oraz międzynarodowej organizacji zrzeszającej zawodowych tancerzy World Dance Council(WDC) tańczyć na turniejach zagranicznych.

Tym samym, chcąc dotrzeć do jak największej liczby dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych pokazując im, jak niesamowitą formą ruchu jest taniec, założyli właśnie Szkołę Tańca „Evolution”.

Obecnie Evolution prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży w przedszkolach,szkołach podstawowych i Domach Kultury na terenie całego Krakowa i okolic na miejscu, w każdej placówce, w formie zajęć dodatkowych.

Prowadzi również kursy tańca dla dzieci i młodzieży, którzy stawiają pierwsze kroki. Zajęcia odbywają się w kilku miejscach Krakowa na salach Evolution.

Evolution także zajmuje się przygotowaniem sportowych par do tańca turniejowego, zajmuje się przygotowaniem i nadzorowaniem przebiegu kariery par sportowych tańca towarzyskiego.

Osoby dorosłe, chcące nauczyć się tańczyć lub nawet przygotować swój niesamowity pierwszy taniec na przyjęciu weselnym, również znajdą w Evolution instruktorów, którzy im pomogą.

Zespół Evolution to skład kilku osób z absolutną pasją swojej dziedziny, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, starają się wszystkich naszych tancerzy zabrać na wyższy poziom. Pokazać im, w którym kierunku powinni „stawiać swoje kroki”, aby dojść do tego czego pragną.

Aby dotrzeć do każdego naszego klienta z najwyższą jakością, osoby te mają określone zadanie, za które odpowiadają w przygotowywaniu par.

 

Krzysztof Trętowski – przygotowanie naszych par sportowych z tańców standardowych – był zawodowym tancerzem, obecnie dyplomowany nauczyciel tańca, konsultant i trener par tańczących tańce standardowe.

 

Marcin Ściegliński – konsultant naszych par sportowych z tańców standardowych – był zawodowym tancerzem, obecnie dyplomowany nauczyciel i konsultant,trener prowadzący par tańczących tańce standardowe.

 

Przemek Łowicki – konsultant naszych par sportowych z tańców latynoamerykańskich – zawodowy tancerz, kilkukrotny mistrz Polski w różnych kategoriach, zwycięzca prestiżowego turnieju w Anglii „UK-Rising Stars”, vicemistrz Polski Zawodowców, finalista jednego z największych turnieji na świecie „Disneyland Resort Latin”, posiada wieloletnie doświadczenie w nauce par sportowych, sędzia angielskiej organizacji WDC i polskiej PTT kat.I

Agnieszka Filipczak – przygotowanie naszych par sportowych z tańców latynoamerykańskich, nauka tańca naszych dorosłych tancerzy na kursach dla dorosłych i lekcjach indywidualnych- obecnie tancerka zawodowa organizacji zrzeszającej zawodowych tancerzy WDC (World Dance Council), dyplomowana nauczyciel tańca i konsultant, choreograf,trener personalny par sportowych tańczących tańce latynoamerykańskie.

 

Łukasz Wiśniewski – przygotowanie naszych par sportowych z tańców latynoamerykańskich, nauka tańca naszych dorosłych tancerzy na kursach dla dorosłych i lekcjach indywidualnych- obecnie tancerz zawodowy organizacji zrzeszającej zawodowych tancerzy WDC (World Dance Council), dyplomowany nauczyciel tańca i konsultant,choreograf, trener personalny par sportowych tańczących tańce latynoamerykańskie.

 

Monika Jarosz – inne formy tańca, jako uzupełnienie i wszechstronny rozwój naszych par sportowych – absolwentka Krakowskiej Szkoły Baletowej, obecnie uczestniczka mnóstwa musicali Teatru Starego, dyplomowany nauczyciel i trener

 

Sara Marmon – przygotowanie lekkoatletyczne ciała do wysiłku naszych par sportowych.

 

Piotr Socha – masażysta, rehabilitant po wysiłku naszych par sportowych. Przez okres 12 lat był głównym masażystą drużyny piłkarskeij „Cracovia”. Właściciel gabinetu masażu.

 

Kamil Karliński – przygotowanie początkujących tancerzy chodzących na zajęcia w przedszkolach, szkołach i Domach Kultury, – tancerz w tańców standardowych i latynoamerykańskich, instruktor tańca z pedagogicznym podejściem specjalizujący się w nauce dzieci i młodzieży podstaw tańca

 

Kamil Moskała – przygotowanie początkujących tancerzy chodzących na zajęcia w przedszkolach, szkołach i Domach Kultury, – tancerz w tańców standardowych i latynoamerykańskich, instruktor tańca z pedagogicznym podejściem specjalizujący się w nauce dzieci i młodzieży podstaw tańca

 

Dominika Wicher  – przygotowanie początkujących tancerzy chodzących na zajęcia w przedszkolach, szkołach i Domach Kultury, – tancerka w tańców standardowych i latynoamerykańskich, instruktor tańca z pedagogicznym podejściem specjalizująca się w nauce dzieci i młodzieży podstaw tańca

 

Katarzyna Białecka – przygotowanie początkujących tancerzy chodzących na zajęcia w przedszkolach, szkołach i Domach Kultury, – tancerka w tańców standardowych i latynoamerykańskich, instruktor tańca z pedagogicznym podejściem specjalizująca się w nauce dzieci i młodzieży podstaw tańca

 

Maciej Miśkiewicz – przygotowanie początkujących tancerzy chodzących na zajęcia w przedszkolach, szkołach i Domach Kultury, – tancerz w tańców standardowych i latynoamerykańskich, instruktor tańca z pedagogicznym podejściem specjalizujący się w nauce dzieci i młodzieży podstaw tańca


Kontakt Info

668-177-555
Kordiana 64
Kraków

Wyróżnione

Reviews Summary

chart
Currently there are no reviews.

Write a Review

I accept the Terms and Conditions

Products

Lokalizacja: